دومین جلسه سخنرانی کار آموزی

سلام

امروز ساعت ٢ بعد از ظهر جلسه سخنرانی ماهیانه کانون وکلا در حسینیه ارشاد بود . من ساعت ١/٣٠ رسیدم به حسینیه ارشاد ، جلسه امروز سه سخنران داشت ، ابتدا دکتر منوچهری نایب ریس کانون چند دقیقه ای پیرامون اقدامات صورت گرفته در مدت مسولیتش در کمسیون کار آموزی صحبت کردند ، البته خبر جالب ایشان این بود که در کانون وکلا در حال ایجاد یک کافه تریا برای کار آموزان هستیم که بتوانند در آنجا دور هم جمع شوند و حتی بتوانند با موکلانشان آنجا قرار بگذارند و قرارداد وکالتشان را آنجا منعقد کنند ، خبر خوبی بود به طور که با تشویق محکم همه حاظرین مواجه شد . دو سخنران دیگر هم یکی در باره ورشکستگی تاجر صحبت نمود و دیگری  در باره اثر فوت موکل بر قرار داد وکالت .

در جلسه امروز قبل از شروع جلسه تعداد زیادی از دوستان و هم دانشگاهی ها را دیدم چه هم دانشگاهی های دوران کارشناسی و چه هم دانشگاهی های فعلی (دوران کارشناسی ارشد ). از این که دیدار ها تازه شده بود  هم من و هم آنها خوشحال بودند  زیرا از بعضی از دوستان چند سال بود که بی خبر بودیم .

 

/ 1 نظر / 28 بازدید
پوریا پارسا

سلام.تصمیم گرفتم شخصی هامو توی یه وبلاگ منتشر کنم.همونطور که همه ی وبلاگ نویسا می دونن ارزش هر نوشته به خواننده های اونه پس دعوتت می کنم یه سری به خونه ی تازه تاسیس ما بزنی.قصد دارم هر روز بنویسم.امیدوارم دوست های خوبی پیدا کنم...