آغازین سخن

به نام آنکه جان را دانش آموخت               به نور عقل ، شمع دل برافروخت

با سلام

این اولین مطلبی است که بعد از پیوستن به خانواده بزرگ وبلاگ نویسان به رشته ی تحریر در می آورم.

 در این وبلاگ سعی می شود علاوه بر پرداختن به مسایل و اتفاقات روز مره  و  نگارش برداشت ها و تحلیل های شخصی ام  از مسایل و اتفاقات روز ایران و جهان با توجه  به رشته دانشگاهی ام  (حقوق جزا و جرم شناسی) پیرامون  مسایل حقوقی  هم مطالبی را بیان نمایم.

این روزها متاسفانه شاهد و ناظر حوادث تلخ  و ناگوار بوجود  آمده ی بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری  بوده  و هستیم ، حوادث تلخ  و ناگواری که در آن شاهد  کشته شدن ، ضرب و شتم  و زندانی شدن بسیاری از زنان ، مردان ، جوانان ، نوجوانان و بخصوص دانشجویان عزیز بودیم  و  هستیم ، امید است که همه چیز ختم به خیر شود .

امیدوارم که دوستان عزیز  اشکالات و ایرادات موجود در مطالب این وبلاگ را که به خاطر تازه کار بودن فراوان نیز خواهد بود مورد بخشش قرار داده و با درج آن ایرادات و اشکالات و ارایه نظریات اصلاحی خود در قسمت نظرات هر مطلب ، اینجانب را در جهت رفع آنان یاری نمایند .

در ضمن ایمیل شخصی  ام  نیز پذیرای نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز در جهت هر چه بهتر بودن این وبلاگ  می باشد ، نظر دوستان حقوقدان و دانشجویان عزیز رشته حقوق در مورد  مطالب حقوقی  باعث رفع اشکالات موجود در آن مطالب و هر چه پر بار تر شدن  آن مطالب خواهد شد .

با سپاس  مدیر وبلاگ

/ 0 نظر / 26 بازدید